25 Ekim 2010 Pazartesi

best # 3 ever = IversonAllen Iverson aka the answer ; ilk izledigim basketbol macı kendilerininkisiydi ; torontoya karsı tek basına 54 sayı atıp macı kazandırmıstı , o gun basladı kendisine tutkum ; insan hic gormedigi birine nasıl bu kadar baglanır , onla yatıp onla kalkar sahiden bunun canlı ornegiydi . Her basketbolseverin ( ama kobeciler haric ) basketbol oynarken "elin ayvırsııın ve baskeeett" misali kendisine imrendigi vardır mutlaka .

İlk posterini aldıgımdı ve de ilk kol bandını . Iverson diyince akla ilk gelen sıfat kesinlikle "yurekli"dir , o ki devlere karsı oynadıgı oyunla nba de kısalar adına yeni bi sayfa acmıstır ; kendisini cıkardıgımızda ligin dibine demir atacak bi philly 76ers kadrosunu zamanında nba finaline cıkarmıs maalesef yuzuksuz sampiyonlardan biridir .Gel gelelim beşiktaşıma transferine , o ki benim evrende gormek istedigim 3 sporcudan #3'si ( raikkonen v zidane'dan sonra) bunu ustelik kendi takımın yapıyorsa sevgin katbekat artıyor . Turk spor tarihinin en buyuk olayıdır , bunu alt etmek icin ya kobe nin yahut messi nin gelmesi gerektir .

Sırf adı sayesinde degil sadece bjk cola turka nın aynı zamanda bbl in de adı tum dunyada duyulacak yeni nesil veledlerimizde de # 3 iverson formaları sac v uzun kolluklar trendi yayılacak ulkede gittigi her salon dolacaktır . Guti ve Q7 nin toplam forma satıs miktarını gececegine ve ona harcanan paranın geri donusunun cok hızlı bir şekilde gerceklesecegine ise adım kadar eminim .Sahaya ilk cıkıp elini kulagına dogru goturup o tribunleri yıktıgı an ben de kalbime yenik dusup yıkılmazsam bi yuzyılı daha cıkarırım o gazla .

Ozet : Hoşgeldin Iverson

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails