26 Eylül 2010 Pazar

Ah bu kadınlar yok mu !

kadınların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dukkanı (magazası) acılmıstır. magaza 5 katlıdır ve her kat cıkıldıkca, erkeklerin nitelikleri de yukselmektedir.

magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katın kapısından iceri giren kadın, o kattan alıs-veris etmek zorundadır ve eger bir ust kata cıkmak isterse, tekrar asagı katlara inemez.

bir gun bir grup kız arkadas, kendilerine erkek secmek icin magazaya gider.
ve...

1. kat: kapıda sunlar yazılıdır: "bu kattaki erkeklerin calısacak bir isleri var ve cocukları da severler". kızlar yazılanları okur ve soyle derler: "eh, hic yoktan iyidir ama bir de ust kata bakalım".

2. kat: kapıda yazılanlar: "buradaki erkeklerin iyi bir isleri var, cocukları severler ve son derece yakısıklıdırlar." kızlar: "hmmm, hic fena degil ama acaba bir ust katta ne var ?"
3. kat : "buradaki erkeklerin cok iyi birer isleri var, cocukları severler, son derece yakısıklıdırlar ve ev islerine de yardım ederler". kızlar: "aman
tanrım, cok etkileyici ama yukarıda baska katlar da var."

4. kat : "buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler". kızlar cıglık atmaya baslarlar: "inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!" ve bir kat daha cıkarlar...

5. kat: sunlar yazmaktadır: "bu kat bostur ve sadece, kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur. cıkıs soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails