25 Mart 2010 Perşembe

Katillleeeeerrrrrr ! ! !


Bazı gruplar vardır sahiden iyidirler ve onları bizde -en iyi- kılacak olan ozel şeyler ararız . Kimi için sözleri - goruntuleri vs. bu işlevi gorurken benim içinse durum biraz farklı .
Oncelikle grubumuzdan bahsedeyim , The Killers . Kendilerini ilk kez zamanında aşinası oldugum The Oc de dinlemiştim , Mr Brightside , Smile like you mean v Everything Will Be Alright ile . Gece - gunduz bu sarkıları dinledigimi hatırlarım . Ardından , cok gecmeden bir yonlerini daha kesfettim ; kitapla arkadaslıgı sahane . Kitap + The Killers dan aldıgım haz gibisi yoktur , kanımca .
Hep iyi yanlarımda yanımda olacak degil ya . Taddıgım en acı verici anda da gene bana eşlik eden kendileriydi . Bir nevi ihanetten bahsediyorum . Neyse bunu kısa kesecegim .
Hayatımın pekcok donum noktasından sonra son olarak da uçakta yanıbasımdaydılar . 12 saatlik yolculuktan dolayı neredeyse hayattan bezmiş olan ben kendilerinin konser dvd sini - Live at Royal Albert Hall - ı gorunce yasadıgım mutlulugu tahmin edebilirsin , hic sanmıorum ya neyse . O uzerimdeki bitkinlik gitmiş adeta yaşama enerjisi enjekte edilmişti ruhuma ta ki dvd bitene kadar . Normalde romantik - duygusal takılmaz grubumuz lakin yasadıklarımda yanımda olmasının verdigi etkiyle pek bir duygulandım acıkcası .

Reklam yapmak gibi olmasın ama donusumde de Emirates i kullanacagım .

( Biliyorum ne ben bahane uretmeyi seviyorum ne de onları dinlemek herhangi birinin hobisi ama sahiden bu kez durum farklı . Normalde bu kadar aksatmazdım blog u ama sagolsun Çin de havadan tut ( gerci konumuzun bunla alakası yok ) google a msn e twitter a giriş yasaktı . Ancak keşfedebildik bu Hot Spot Shield ı )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails